Kontakt

WARSZAWA

Jana Karola Chodkiewicza 8
02-593 Warszawa

rezerwacje wizyt i informacje:
515 602 408
22 646 31 81
e-mail: clinic@lubadentalclinic.pl

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00


Dysponujemy dwoma miejscami parkingowymi (żółte blokady parkingowe, miejsca parkingowe nr 5 i 6), otwieranymi przez pracownika recepcji.
Aby z nich skorzystać, prosimy o telefon po podjechaniu pod Klinikę.

DZIERŻONIÓW

Wiosenna 11
58-200 Dzierżoniów

rezerwacje wizyt i informacje:
786 478 106
74 833 50 24
e-mail: luba@lubadentalclinic.pl

W chwili obecnej Klinika jest z reguły czynna w godzinach pracy lekarzy.
Jeśli mieliby Państwo problem z kontaktem z Recepcją, prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail lub telefon do Warszawy na numer 515 602 408.


Miejsca parkingowe są dostępne przed budynkiem Kliniki.

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Adrian Łuba, ul. K. Chodkiewicza 8, 02 – 593 Warszawa, prowadzący ŁUBA DENTAL CLINIC. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji świadczeń medycznych w ŁUBA DENTAL CLINIC, na podstawie art. 9 ustęp 2h rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres określony w art. 29 ustawy z dnia 06 listopada 2008 o prawach Pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, wyrażenia sprzeciwu przeciw przetwarzaniu danych osobowych, prawo ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo do przenoszenia danych. Posiadacie Państwo prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych, gdy uznacie, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem udzielenia świadczeń medycznych przez ŁUBA DENTAL CLINIC. Państwa dane osobowe będą przekazywane podmiotom współpracujących z ŁUBA DENTAL CLINIC podczas realizacji świadczeń medycznych. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w systemach informatycznych obsługi pacjenta. ŁUBA DENTAL CLINIC nie stosuje zautomatyzowanym metod podejmowania decyzji, w tym profilowania.

    Szanowni Państwo,
    Informujemy, że każda pierwsza kopia dokumentacji medycznej udostępniana jest Pacjentom nieodpłatnie.
    Zasady udostępniania dokumentacji medycznej w Łuba Dental Clinic znajdziecie Państwo pod linkiem Dokumentacja medyczna w Łuba Dental Clinic.

    Regulamin Organizacyjny i Karta Praw Pacjenta dostępne w recepcji ŁUBA DENTAL CLINIC.